O nas

Ewa jest mamą, dziennikarką, uczy też dzieci literatury i… pisze bajki. Maciej jest lektorem, który te bajki czyta, a poza tym nagrywa też reklamy, filmy i inne audiobooki. Z miłości do dzieci, literatury i bajkowych historii stworzyli projekt PISZEMYBAJKI.PL. Ich seria audiobookowych przygód Gucia, Leosia i Tadzia bije rekordy popularności.

Ewa je napisała, Maciej je przeczytał. Książek można posłuchać na platformach streamingowych (audioteka, storytel, empik go), a także kupić w różnych księgarniach internetowych (legimi, gandalf.com.pl, księgarnia PWN czy taniaksiazka.pl). Jedną z bajek Ewy można także kupić w wersji papierowej. Jest to „Bajka o chłopakach, pingwinach i miłości, która jest najważniejsza”.

Na czym to polega

Wychodząc naprzeciw marzeniom swoich małych słuchaczy – Ewa i Maciej postanowili tworzyć dla dzieci spersonalizowane bajki. Od teraz każde dziecko może być bohaterem niesamowitej historii i wystąpić w bajkowym audiobooku lub na stronach wydanej książeczki. Taką bajkę można u nas zamówić.

Ewa ją napisze (po zebraniu informacji o dziecku), a Maciej ją nagra. Do bajki można również zamówić ilustrację, stworzoną przez niesamowitą, młodą artystkę, która tworzy profesjonalne okładki. Można także zamówić u nas drukowaną książkę. Gwarantujemy profesjonalizm, zgodny ze sztuką wydawniczą.

Piszemy bajki na zamówienie

Tak, teraz to możliwe.
Napiszemy i nagramy audiobooka specjalnie dla Ciebie!

Dowiedz się więcej

Nasze bajki