Bajki na zamówienie

Bajki pisane na zamówienie

Zapraszamy Was do naszej bajkowej wyobraźni. Na zamówienie stworzymy dla Was (napiszemy, nagramy, wydrukujemy) bajkę, o jakiej marzą Wasze Dzieci. Bajkę, w której są głównymi bohaterami. Każda nasza bajka jest inna! Nie mamy gotowego szablonu, do którego wstawimy tylko imiona Dzieci. Nasza bajka nie powstanie w tydzień! Tworzymy historie TOTALNIE osobiste i to na podstawie tego, czym się z nami podzielicie. Zanim bajka zostanie napisana, nagrana czy wydrukowana, dużo rozmawiamy z klientami. Ewa na co dzień zajmuje się dziennikarstwem – i wykorzystuje to przy wywiadach z klientami. O  o pytamy? O wszystko! O cechy charakteru Dzieci, ale też o ulubione zajęcia,   wspomnienia, o ulubione bajki, pytamy nawet o to, jak na przykład  wyglądają Wasze poranki i jak się do siebie zwracacie… Prosimy Was o zdjęciadomowego archiwum, bo w nich też "zamknięte" są Wasze historie. Potem z tych puzzli układamy scenariusz bajki. Intymną bajkową historię,  tkaną z Waszej przeszłości, teraźniejszości i Waszych marzeń.

To  KORONKOWA robota, całkowicie unikatowa. Jeśli marzycie o czymś takim, jesteśmy do Waszej dyspozycji! Możecie u nas zamówić audiobook (głos naszego Macieja kocha wiele osób – posłuchajcie nas na przykład w audiotece czy w storytelu) i książkę drukowaną – z ilustracją narysowaną tylko dla Was przez zdolną, doświadczoną ilustratorkę. Czekamy na Was z głową pełną bajek.

Jak wygląda proces

tworzenia bajek

1

Wywiad

Wszystko zaczyna się od rozmowy, a potem drogą mailową przesyłamy pytania dotyczące osoby, która ma być bohaterem bajki. W bajce może występować też wiele postaci. O wszystkich z nim chcemy wiedzieć jak najwięcej, a to dlatego żeby historia była na wskroś spersonalizowana. Interesują nas cechy charakteru, upodobania, marzenia, plany i wspomnienia. Wszystko, co potrzebne do stworzenia bajkowej historii dokładnie opisujemy w punktach i czekamy na odpowiedź.

2

Scenariusz

Na podstawie przekazanych informacji tworzymy scenariusz bajki. Wymyślamy bajkową historię, która przesiąknięta jest faktami. Taki scenariusz przesyłamy do akceptacji klientowi. O szkicu bajki możemy rozmawiać, możemy go korygować, możemy dopowiadać i dopisywać.

3

Redakcja

Po zaakceptowaniu scenariusza przychodzi czas na pisanie. To jednak dopiero półmetek. Po napisaniu i autoryzacji bajki przez klienta – tekst wędruje do redakcji i korekty. Wszystko po to, by w bajce wszystko było zrobione zgodnie ze sztuką wydawniczą.

4

Lektor

Gdy bajka jest napisana i zredagowana w swoje ręce dostaje ją lektor. Warunkiem jest zamówienie przez klienta audiobooka. Nagranie to dopiero początek. Potem potrzebny jest montaż i obróbka dźwiękowa.

5

Druk

Skład książki i tworzenie ilustracji. Gdy klient razem z audiobookiem zamawia także wersję drukowaną bajki – do pracy rusza ilustratorka, która na podstawie zdjęć dzieci może stworzyć nie tylko okładkę, ale także ilustracje do całej bajki. Niezbędna jest tutaj także praca grafika, który wykona profesjonalny skład książki. Po akceptacji klienta – ostatnim elementem jest wydrukowanie książki – w tylu egzemplarzach, w ilu życzy sobie klient. Drukujemy nawet pojedyncze sztuki.

Nasze bajki

FAQ's

Ile to kosztuje?
Jak długo to trwa?
O co pytamy przed stworzeniem scenariusza?
Czy mogę mieć wpływ na to, co dzieje się w bajce?

Nasze książki to świetny prezent na każdą okazję

Urodziny

Imieniny

Dzień Dziecka

Boże Narodzenie

Ślub

Chrzciny

Walentynki

Komunia

Zamów bajkę